Beschikbaarheid
Deze functionaliteit is in de volgende koppeling(en) beschikbaar:
Inleiding
Vanuit Elvy kan er een openstaande takenmail gestuurd worden naar de gebruikers. Deze takenmail wordt alleen gestuurd naar gebruikers die ook daadwerkelijk, op moment van versturen, taken hebben toegewezen. In deze handleiding wordt uitgelegd hoe deze in te stellen is. Wanneer je op onze Elvy Hosted omgeving actief bent, kun je alleen de interval wijzigen.
Algemeen
Ga binnen in Elvy naar het menu ElvyWeb - Instellingen. Hier vind je het volgende scherm op tabblad Algemeen:
De volgende instellingen dien je aan te passen naar jouw eigen omgeving:
Instelling | Omschrijving |
SMTP-server | Jouw e-mailserver voor het versturen van mail |
Poort | Poort om mee te verbinden |
E-mailadres afzender | E-mailadres dat de mail moet sturen |
Naam afzender | Naam die getoond moet worden in de e-mail |
Antwoord naar | Het antwoord adres gekoppeld in de e-mail |
Verbindingstype | Type authenticatie dat gebruikt moet worden |
Gebruiker | Gebruikersnaam voor het versturen van de e-mail |
Wachtwoord | Wachtwoord voor het versturen van de e-mail |
Ontvanger | E-mailadres om de instellingen te testen m.b.v. de knop Test |
Extra instellingen
Ga binnen in Elvy naar het menu ElvyWeb - Instellingen. Hier vind je het volgende scherm op tabblad Takenoverzicht (e-mail).
Dit scherm bevat meerdere instellingen die van boven naar beneden onder te verdelen zijn in interval, opties en herinneringen.
Interval
In het bovenste gedeelte kan er voor een interval gekozen worden voor het versturen van de takenmail.
Zoals het screenshot is ingesteld, is het meest voorkomend. Dit houdt in dat wekelijks om 08:00 op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag een takenmail wordt gestuurd.
Als hier meer tijden worden ingevoerd, dan wordt de takenmail vaker gestuurd per dag.
Opties
E-mail: alleen wijzigingen gedurende de dag versturen
Dit houdt in dat, indien meerdere tijden zijn ingevoerd, alleen een volledige takenmail op het 1e tijdstip wordt gestuurd. De volgende takenmails bevatten alleen gewijzigde taken vanaf het vorige moment.
E-mail: door anderen te behandelen taken
Dit houdt in dat een gebruiker ook een takenmail krijgt voor de gebruikers waar degene manager van is.
Herinneringen
Indien de herinneringen worden ingeschakeld, dan wordt er een extra takenmail gestuurd naar de gebruikers met taken die voldoen aan de opgegeven criteria.