Creditfactuur boeken (SAP Business One)

Beschikbaarheid

Dit artikel is van toepassing op de volgende koppeling(en):

SAP Business One
Deze functionaliteit is beschikbaar vanaf versie 1902. Welke versie heb ik?

Hoe boek ik een creditfactuur?

Wanneer je een creditfactuur boekt via Elvy, wordt deze vaak automatisch herkend. Elvy zal op de factuur kijken naar teksten zoals ‘creditfactuur’ en ‘creditnota’ in verschillende talen. In dit geval wordt het door Elvy voorgestelde bedrag als credit getoond. Je kunt dit altijd eenvoudig aanpassen door het minteken voor het bedrag toe te voegen of weg te halen.

SAP Business One

Wanneer je gebruikmaakt van SAP Business One biedt Elvy volledige ondersteuning voor het boeken van creditfacturen op basis van artikel- en servicefacturen. Hierbij selecteer je eenvoudig de Ontvangen Factuur waarop je een creditfactuur wilt boeken.

Op het tabblad SAP Business One Auto zie je rechts van Automatische Herkenning een knop Creditnota.

mceclip0.png

Wanneer je op deze knop drukt, wordt het scherm geopend waar je de artikel- of servicefactuur kiest die je kunt kopiëren naar een creditfactuur.

DS-Creditfactuur-2.png

Selecteer vervolgens de Ontvangen Factuur die je wilt kopiëren naar een creditfactuur en druk daarna op Selecteer.

DS-Creditfactuur-3.png

Het bedrag wordt vervolgens negatief ingevuld (credit). Je kun de factuur nu boeken door op Verwerken naar SAP te drukken. Op de Relatiekaart in SAP Business One zie je vervolgens de relatie tussen de Ontvangen Factuur en de creditfactuur.

Gerelateerd aan:

Was dit artikel nuttig?

Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Opmerkingen (0 opmerkingen)

Artikel is gesloten voor opmerkingen.